У Житомирі відбулось чергове засідання Ради з питань залучення інвестицій

01aaaaaaainvrada2В Житомирському державному технологічному університеті за участі голови обласної ради Володимира Ширми та голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича 13 грудня відбулось засідання Ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації.

Під час спілкування з інвесторами Володимир Ширма зазначив, що зараз обласна рада і депутати займаються формуванням бюджету на наступний рік, який прийматимемо на черговій сесії обласної ради. «Наразі в області діє кілька програм, які спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесу. Дія цих програм буде продовжена і в наступному році, їхнє фінансування передбачено в обласному бюджету на 2019 рік».

Також голова обласної ради наголосив на тому, що в умовах децентралізації громади отримали дуже багато ресурсів, зокрема розпоряджатися власними землями. Це дає додаткові можливості для підприємців співпрацювати з об’єднаними територіальними громадами - вкладати кошти, розвивати свій бізнес і водночас допомагати розвиватись громадам.

Під час засідання Ради представників іноземних підприємств поінформовано про те, які проблеми, що порушувалися ними минулого разу, вдалося вирішити.

Зокрема, дорогу по вул. Садовій на околиці Житомира відремонтовано, також облаштовано пішохідний тротуар зі сторони вулиці  Покровської до прохідної підприємства ТОВ «Кромберг енд Шуберт ЖУ».

Щодо питань ТОВ «Церсаніт Інвест», то за інформацією управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації підприємству видано висновок з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Розширення виробничої зони шляхом прибудови цеху в Новоград-Волинському районі Житомирської області на землях підприємства ТОВ «Церсаніт Інвест» з метою збільшення виробництва керамічних санітарно-технічних приладів».

А  щодо звернень підприємців з питань завершення ремонтних робіт на ділянці дороги від перехрестя вулиць Корольова - Вітрука до перехрестя вулиць Корольова - Параджанова у місті Житомирі, то присутніх було поінформовано, що вулицю Корольова буде включено до переліку об’єктів по поточному та капітальному ремонту покриття вулиць та провулків міста на 2019 рік.

На засіданні було підписано чотири меморандуми про співпрацю між Житомирською облдержадміністрацією та групою компаній «GESS», ТОВ «Бердичівська Теплоелектростанція», ТОВ «Вельце», ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» НАК «Нафтогаз України».

А ректор Житомирського державного технологічного університету Віктор Євдокимов розповів учасникам засідання перспективи розвитку дуальної освіти в регіоні.

01aaaaaaainvrada1

01aaaaaaainvrada3

01aaaaaaainvrada4

01aaaaaaainvrada5

01aaaaaaainvrada6

01aaaaaaainvrada2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2