До уваги представників громадськості!

1aaaattentioДо 17 грудня включно в обласній раді триває реєстрація представників громадськості для присутності та виступів на 20-ій сесії обласної ради.

Бажаючі мають подати заявки на ім’я голови обласної ради  для виготовлення тимчасової перепустки.  Перепустки надаються за наявності вільних місць відповідно до Регламенту роботи Житомирської обласної ради 7 скликання.

Нагадаємо, що відповідно ст. 9 Регламенту роботи Житомирської обласної ради громадяни можуть бути присутніми під час пленарного засідання за умови їх попередньої реєстрації у виконавчому апараті обласної ради. З метою забезпечення належних умов проведення сесії обласної ради та унеможливлення перешкоджання здійсненню депутатських повноважень, для зареєстрованих громадян надаються спеціально підготовлені місця в сесійній залі та на балконі.

Заявку можна відправити на електронну адресу обласної ради :  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або принести особисто в каб. 115, майдан ім. С.П. Корольова,1.

Прийом заявок та видача тимчасових перепусток відбуватиметься до 18 год. 00  хв. 17 грудня.

Для представників ЗМІ - вхід вільний за наявності редакційного посвідчення.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2