Володимир Ширма разом із правоохоронцями відкрив чергову поліцейську станцію

01aaaaaaaaaaapolis1

Голова обласної ради Володимир Ширма разом із керівником ГУНП в області В’ячеславом Печененком дав старт роботі поліцейської станції у с. Підлубах Ємільчинського району. Її відкриття відбулось 28 грудня і це вже 9-й в регіоні службовий офіс, де постійно працюватиме дільничний офіцер, а також, за потреби, інспектор ювенальної превенції та група реагування патрульної поліції.

Як зазначив Володимир Ширма, створення станції допоможе максимально наблизити наряди поліцейських до віддаленої сільської місцевості об’єднаної громади.

«Відтепер місцеві жителі зможуть отримувати більш якісні послуги поліції щодо забезпечення правопорядку, а правоохоронці, своєю чергою, зможуть швидше дістатись до місця скоєння правопорушення, оперативно реагувати на скарги та повідомлення громадян», - сказав він і пообіцяв усіляко сприяти розвитку ініціатив, які дозволять поліпшити забезпечення правопорядку і безпеки жителів регіону.

Приміщення поліцейського офісу розміщено на другому поверсі будівлі колишньої сільської ради, де наразі, окрім поліції, розміщується і сільський старостат, і бібліотека. Поліцейська станція у Підлубах розрахована на постійне перебування тут дільничного офіцера, тож правоохоронці забезпечені усім необхідним: комп’ютерною технікою, зв’язком та транспортом. Вони зможуть надавати повноцінні та професійні послуги жителям громади.

Аналогічні поліцейські станції вже розпочали функціонувати у Хорошівському, Бердичівському, Пулинському, Коростенському, Житомирському, Новоград-Волинському, Черняхівському, Чуднівському районах.
01aaaaaaaaaaapolis1

01aaaaaaaaaaapolis2

01aaaaaaaaaaapolis3

01aaaaaaaaaaapolis4

01aaaaaaaaaaapolis5

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2