У музеї космонавтики модернізовано систему освітлення

01aaaaaaaaaakosmos1Які зміни вже зараз відбуваються у Житомирському музеї космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради 15 січня подивився голова обласної ради Володимир Ширма.

У минулому році з обласного бюджету на реконструкцію систем освітлення та вентиляції було виділено 1 мільйон гривень.

Як зазначила директор музею Ірина Дячук, цей проект з освітленням є творчим та вкрай потрібним, який поєднується з усіма музейними вимогами. А щодо системи вентиляції, то її не було всі 49 років існування музею.

Наразі вентиляцію встановлено та вирішується питання її запуску. Реконструкцію системи освітлення проводять у два етапи: освітлення сценічне та музейне.

Також керівництво музею хоче ще запровадити часткове освітлення - кероване, яке буде використовуватись для проведення тематичних заходів. Йдеться про  підсвітку певних експонатів, інформаційних стендів, світлові ефекти. Тобто і саме світло відіграватиме роль музейного експонату.

«Сьогодні потрібно використовувати та впроваджувати інноваційні технології. Я дуже радий , що ці кошти дали змогу колективу нашого музею космонавтики впроваджувати нові технології, розвивати творчі підходи у розвитку закладу», - зазначив Володимир Ширма.

01aaaaaaaaaakosmos2

01aaaaaaaaaakosmos3

01aaaaaaaaaakosmos4

01aaaaaaaaaakosmos5

01aaaaaaaaaakosmos6

01aaaaaaaaaakosmos7

01aaaaaaaaaakosmos9

01aaaaaaaaaakosmos8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2