Володимир Ширма провів робочу нараду з питань ефективного функціонування спортивного відділення у ліцеї для обдарованих дітей

01aaaaaaaaasportnar3В обласній раді 18 січня Володимир Ширма провів робочу нараду із керівництвом комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей», керівниками профільних управлінь Ларисою. Шевчук та Світланою Гресь, а також вчителями-тренерами спортивного відділення ліцею.

Під час наради обговорювались питання щодо покращення умов навчання майбутніх спортсменів, потреб  спортивного відділення.

Володимир Ширма зазначив, що розвиток спорту має велике значення для області, держави, адже це здоров’я нашої нації. «Тому ми маємо чути один одного, і керівники, і тренери, і профільні управління. Наша мета – зробити потужний спортивний заклад з відповідною інфраструктурою, який й би був цікавий не лише дітям з нашої області» .

Ще раніше голова обласної ради інформував, що в планах на 2019 рік є побудова нового спортивного залу та футбольного поля у ліцеї.

01aaaaaaaaasportnar5

01aaaaaaaaasportnar1

01aaaaaaaaasportnar4

01aaaaaaaaasportnar2

01aaaaaaaaasportnar3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2