Медики комунальних закладів підбили підсумки роботи за минулий рік

001aaaaaaaaaaalikar6За участі голови обласної ради Володимира Ширми 23 та 24 січня відбулись щорічні підсумкові наради у двох комунальних лікувальних закладах обласної ради – Житомирській обласній клінічній дитячій лікарні та Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Головні лікарі, їхні профільні заступники звітували про рік роботи закладів, аналізували, порівнювали та окреслювали перспективи.

Головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Юрій Довгополий поінформував, що у 2018 році у комунальному закладі проліковано 15 585 дітей, а ліжковий фонд, що налічує 390 ліжок, використаний раціонально з максимальною ефективністю.

Обласну дитячу лікарню вже цього року чекають позитивні зміни. Вже зараз виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та оперблоці, окрім того  на стадії виготовлення проектна документація на утеплення та оздоблення лікувального корпусу, а також на проведення реконструкції Спеціалізованого центру з надання допомоги дітям з гострою травмою з приймально-діагностичним відділенням.

У 2018 році Житомирська обласні дитяча клінічна лікарня підтвердила свою відповідність стандартам управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015. У закладі налагоджено роботу кабінету телемедицини, а три відділення стаціонару отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського також у звітному періоді впровадила у свою в роботу системи управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2015.

У порівнянні з 2017 роком кількість ліжок у лікарні зменшилася на 10,  а число пацієнтів, пролікованих в стаціонарі лікарні, - на 851.

Питома вага жителів обласного центру серед пролікованих в стаціонарі хворих є стабільною і складає біля 30%, а доля сільських жителів складає 36%. Кожен дев’ятий стаціонарний хворий відноситься до осіб, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

За інформацією керівника закладу Богдана Леськіва, окрім операцій стаціонарним хворим, в лікарні в 2018 році також виконано 1982 амбулаторні операції. Кожна третя операція проведена в лікарні відноситься до розряду малоінвазивних.

А щодо матеріально-технічної бази лікарні, то лише у 2018 році за кошти обласного бюджету тут закупили обладнання на загальну суму 29 млн  884 тис.грн, відкрили відділення гемодіалізу та неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії

Володимир Ширма на обох нарадах зазначив, що одним із пріоритетів у роботі депутатського корпусу сьомого скликання була, є і буде медицина.

«Влада сьогодні вам дає максимальний ресурс для оновлення та оснащення , ви ж маєте  його ефективно засвоїти та використати на благо жителів нашої області», - сказав він під час засідань та подякував усьому медичному персоналу за їхню титанічну працю.

001aaaaaaaaaaalikar1

001aaaaaaaaaaalikar2

001aaaaaaaaaaalikar3

001aaaaaaaaaaalikar4

001aaaaaaaaaaalikar5

001aaaaaaaaaaalikar6

001aaaaaaaaaaalikar7

001aaaaaaaaaaalikar8

001aaaaaaaaaaalikar9

001aaaaaaaaaaalikar10

001aaaaaaaaaaalikar11

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2