До уваги органів місцевого самоврядування!

001aaaaaaaaaaproonЄвропейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) впроваджують в Україні дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

На цю програму ЄС надає фінансову підтримку у сумі 4 млн євро. Проект триватиме з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року.

Протягом цього періоду буде проведено інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою поінформувати громадськість і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проект також проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активних співвласників, які мають намір створити ОСББ, уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

Реєстрація заявок на участь у Проекті вже розпочалася. Подати заявку можна за посиланням http://houses.in.ua/registration/

Докладніше про проект: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/pressreleases/2018/EU-provides-EUR-4-million-to-establish-new-home-owners-associations-in-Ukraine.html

Про Фонд енергоефективності: https://carpathia.gov.ua/sites/default/files/imce/ee_fund_brochure_ua-1.pdf

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2