Депутати продовжують підготовку до позачергової 22-ї сесії

111111 02.19У ході підготовки до 22-ї сесії обласної ради 1 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.У засіданні комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

На засіданні комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів було розглянуто більше ніж 15 питань, більшість з них - кадрові.

На початку роботи депутат обласної ради Ігор Сабадаш вніс на розгляд комісії додаткове питання по внесенню змін у Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році, щодо грошової допомоги учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, яким встановлено статус учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, які потребують лікування хіміотерапевтичними препаратами. Депутати підтримали дане питання одноголосно.

На розгляд комісії було внесено кадрові питання, бо відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 900, зі змінами, передбачено, що за три місяці до закінчення строку дії контракту подається письмова пропозиція про укладення контракту з керівником підприємства, установи, організації на новий термін або вносять пропозиції щодо оголошення конкурсу :

- про переукладення контракту з Валентиною Кінзерською - директором комунальної установи «Березівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради;

- про переукладення контракту з Сергієм Коберником - директором комунальної установи «Ходорківський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради;

- про переукладення контракту з Віктором Карпінським - директором комунальної установи «Довбиський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради;

- про переукладення контракту з Володимиром Корбутом - директором комунальної установи «Новоборівський дитячий будинок - інтернат» Житомирської обласної ради;

- про переукладення контракту з Віталієм Верцинським - директором Бердичівського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради.

Строк дії контрактів з вищевказаними керівниками закінчується 23 березня 2019 року. Про це повідомила заступник начальника, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності та майнових відносин управління майном виконавчого апарату обласної ради Ніла Кравчук. Комісія підтримала вказані кандидатури та рекомендувала дані призначення внести на розгляд сесії обласної ради. Остаточне рішення депутати прийматимуть 07 лютого.

01.02 12

01.02 2

01.02 7

01.02 1

01.02 6

01.02 11

01.02 10

01.02 8

01.02 14

01.02 18

01.02 20

01.02 9

 

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2