Депутатський корпус проголосував перші рішення

01aaaaaaaases22 8Депутати приступили до розгляду порядку денного 22-ї позачергової сесії сьомого скликання – вже проголосовано кілька рішень.

Зокрема, внесено зміни до обласного бюджету на 2019 рік, якими передбачено спрямування 81,8 млн грн субвенції на будівництво лікарських амбулаторій, 75 млн грн субвенції та 66 млн грн залишків коштів від перевиконання митних платежів – на ремонт доріг. Також з державного бюджету надійшло 68, 8 тис. грн на проведення повторних виборів до Райгородоцької ОТГ.

Проголосували депутати й зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Житомирській області на 2019-2021 роки. Субвенція у сумі 75 млн грн, яка залишилась з минулого року, вноситься у план фінансування на 2019 рік, тож загальний обсяг програми на цей рік становить 850 млн грн.

Також депутати прийняли рішення, яким вносять зміни в обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки. Зміни вносяться зміни у порядок придбання путівок. Якщо раніше закупівля путівок здійснювалась на тендерній основі, то відтепер бюджетам районів, міст буде надаватись відповідна субвенція з обласного бюджету. Тому путівки будуть видаватися лише до комунальних закладів обласної ради, але обиратиме оздоровчий заклад кожна людина буде самостійно. У цілому програмою на оздоровлення передбачено 10,5 млн грн. Окрім цього змінами передбачено новий механізм відшкодування коштів за проїзд до оздоровчих закладів та внесення до переліку пільгових категорій дітей, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, що наразі триває 22-а позачергова сесія обласної ради.

Фоторепортаж з 22-ї позачергової сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».