В обласній раді для ОТГ відбудеться семінар з питань енергоефективності та ОСББ

001aaaaaaaaaaproonВ обласній раді 14 лютого для представників об’єднаних територіальних громад відбудеться семінар «Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад, активізація роботи з ОСББ для підготовки проектів для Фонду енергоефективності».

Зазначений проект, який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Європейським Союзом, надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

Семінар проводитиметься аби поінформувати потенційних партнерів про проект та про можливості отримання технічної допомоги в рамках цього проекту. Під час заходу відбудеться безпосередньо презентація самого проекту, а також фахівці розповідатимуть про обласну політику у сфері енергоефективності «Теплі кредити», а саме які є можливості для ОСББ, про механізми технічної підтримки для реалізації енергоефективних проектів ОСББ, будуть наведені приклади вдалої енергомодернізації будинків ОСББ в Житомирській області та м. Житомир тощо.

Інформаційна зустріч 14 лютого о 9.30 в приміщенні малої зали Житомирської обласної ради.

Також запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітлення зазначеної теми.