До уваги суб’єктів регіонального розвитку: розпочато прийом пропозицій до Стратегії розвитку Житомирської області

01aaaaaauvagaНа 22-й позачерговій сесії обласної ради було прийнято рішення «Про розроблення Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року», над проектом якої Житомирська облдержадміністрація вже розпочала роботу.

Стратегія розробляється відповідно до ст. 15 Закону України «Про засади державної регіональної політики», п. 4 Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.

З метою врахування у Стратегії інтересів суб’єктів регіонального розвитку Житомирська обласна державна адміністрація просить надсилати пропозиції до неї на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 квітня 2019 року згідно з визначеною формою.

У пропозиції необхідно навести аналіз ситуації у відповідній сфері за 2012-2018 роки у регіональному розрізі з визначенням проблем, що стримують розвиток, та потребують розв’язання в рамках реалізації Стратегії.

Форму подання пропозицій до проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року дивіться за посиланням.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2