У Житомирі відбувся форум Polissia TechFest. ВІДЕО

11111111111 1

Житомирщина, як центр ІТ- технологій – про це та не тільки говорили сьогодні 1 березня у рамках проекту PolissiaTechFest.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутати обласної ради Сидір Кізін та Олексій Шавлович і директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.

Депутат обласної ради Сидір Кізін зазначив, що подібні заходи надзвичайно важливі для Житомира та Житомирської області адже це шанс зупинити відтік професійних кадрів надавши умови для розвитку молоді на місцях.

«Обласна рада наприкінці минулого року прийняла програму розвитку дуальної освіти, а агенція є її співвиконавцем. Тож проводимо перший такий захід, у якому запропонували взяти участь найбільшим ІТ-компаніям Житомира, а також запросили гостей. Форум спрямований на популяризацію професію ІТ-фахівця, заявити про те, що студенти можуть з першого курсу навчатися і працювати одночасно, що важливо у розвитку сучасного суспільства», - зауважив Артем Сачук.

Окрім виступів провідних спікерів у сфері ІТ, для учасників PolissiaTechFest влаштували виставку новітніх технологічних розробок.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2