Разом із жителями Довбиської ОТГ Володимир Ширма «провів» зиму

001aaaaaaaaaadovb6Голова обласної ради Володимир Ширма 3 березня відвідав Довбиську об’єднану територіальну громаду Баранівського району, де завітав на свято проводів зими і зустрічі весни.

Під час святкового заходу він поспілкувався з жителями громади, зокрема обговорив перспективи розвитку Довбиської ОТГ.

Також Володимир Ширма відвідав смт Камяний Брід, яке ще не стало учасником процесу децентралізації.

«Ті хто об’єднались – вже давно відчули переваги об’єднання, - звернувся до жителів селища очільник депутатського корпусу, - ніколи за роки незалежності держава не давала на місця такого фінансового ресурсу, який громади отримують сьогодні в умовах децентралізації».

Голова обласної ради зазначив, що ті громади, які об’єдналися, вже бачать збільшення місцевого бюджету, що дозволяє реалізовувати важливі для населення проекти.

«Сьогодні реформа відкриває нам нові можливості, громади стають все більш розвиненими та спроможними», - наголосив він.

Володимир Ширма під час спілкування з людьми відповів на їхні запитання, зокрема щодо можливості роботи обласного санаторію радіаційного захисту для  дорослого і дитячого населення Житомирської обласної ради не лише у літній період.

«Я теж в цьому вас підтримую – ми будемо розглядати можливість роботи закладу  і в осінньо –зимовий період», - зазначив він.

Також Володимир Ширма відзначив кращих працівників та депутатів Довбиської ОТГ та смт Камяний Брід Грамотами та подяками обласної ради.

001aaaaaaaaaadovb1

001aaaaaaaaaadovb2

001aaaaaaaaaadovb3

001aaaaaaaaaadovb4

001aaaaaaaaaadovb5

001aaaaaaaaaadovb6

001aaaaaaaaaadovb7

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2