Відділення обласної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського підтвердили статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

001aaaaaaaaavidznakaВісім відділень комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» підтвердили статус «Чиста лікарня,  безпечна для пацієнта». Повторний аудит на відповідність цієї відзнаки провела 28 лютого Асоціація «Служба організації інфекційного контролю».

Повторну перевірку успішно пройшли кардіохірургічне, ревматологічне, кардіологічне, проктологічне, ендоскопічне та терапевтичне відділення, а також реперфузійний блок інтенсивної терапії, відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології. Після аудиту керівникам відділень було вручено сертифікати підтвердження.

Варто додати, що відзнака «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» не надається безстроково. Її потрібно підтверджувати щорічно після повторного проходження аудиту, з чим усі перераховані відділення успішно впоралися.

Усього вже десять відділень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського отримали таку відзнаку, ведеться підготовка і оснащення інших відділень до проходження аудиту. Дотримання інфекційного контролю та створення безпечного лікарняного середовища є пріоритетними завданнями для колективу закладу.

001aaaaaaaaavidznaka

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2