Журналістів Житомирщини запрошують до участі у Національній премії «MEDIA etc. 3.0»

001aaaaaaaakonkzurЖурналістів Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття Третьої Національної премії «MEDIA etc.». Конкурс проводиться для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Премія «MEDIA etc.» заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо». Дебютувавши у 2016 році, премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України і здобула визнання серед медійної спільноти. До складу журі та експертів входили представники наступних ЗМІ: ICTV, 1+1, 5 канал, «Радіо-Ера» ФМ, «Корреспондент», «Деньги.UA», телеканалу «112 Україна», радіостанції «Голос столиці», медіа-корпорація «RIA» та ін.

До участі запрошуються журналісти, котрі займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

До конкурсу допускаються роботи, які було опубліковано у 2018 році. За підсумками проведення конкурсу відбудеться нагородження у шести основних номінаціях:

- Національна журналістська премія за кращу публікацію;
- Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж;
- Національна журналістська премія за кращий радіорепортаж;
- Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію;
- Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж;
- Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж.

Окрім зазначених номінацій, за рішенням експертної ради та журі будуть відзначені конкурсанти, які отримають спеціальні відзнаки. Двом журналістам з числа учасників в якості нагороди буде організовано поїздку до Німеччини на тематичний захід у 2019 році.

Церемонія нагородження відбудеться у травні 2019 року у Києві.

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Роботи приймаються до 18 березня 2018 року.

Детальніша інформація за телефоном: 067-539-00-27 та на сайті Національної премії «MEDIA etc.».

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2