У Житомирі привітали працівників комунальної сфери з професійним святом

00001aaaaaaaakom9Голова обласної ради Володимир Ширма разом із Віце-прем'єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм Зубком, головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем 13 березня привітали з професійним святом працівників житлово-комунальної сфери.

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається щорічно у третю неділю березня, відбулись у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Виступаючи на урочистих зборах, голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що послуги, які надають працівники комунальної сфери - найбільш затребувані та соціально значимі, адже завдяки їм забезпечується комфортне життя наших громадян.

«Ви працюєте в галузі, від стану якої залежать добробут і комфорт жителів Житомирщини. Наше сучасне життя важко уявити без злагодженої цілодобової роботи ваших багатофункціональних служб. Завдяки вашій наполегливій сумлінній праці, професіоналізму та відповідальності Житомирщина успішно, без серйозних аварій, завершила зимовий сезон. На сьогодні сфера послуг – одна з найважливіших соціальних складових господарського комплексу нашого краю. І попре різні ситуації ви підтримуєте сферу житлово-комунального господарства регіону на належному рівні», - звернувся до присутніх Володимир Ширма і подякував працівникам ЖКГ за нелегку, копітку і таку важливу для суспільства працю та побажав міцного здоров'я, миру і добра.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення керівники області нагородили кращих працівників цієї сфери.

00001aaaaaaaakom1

00001aaaaaaaakom2

00001aaaaaaaakom4

00001aaaaaaaakom5

00001aaaaaaaakom6

00001aaaaaaaakom7

00001aaaaaaaakom8

00001aaaaaaaakom9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2