Олевська міська рада оголосила конкурс на кращу пропозицію скульптури Тараса Бульби-Боровця

01aaaaaauvagaОлевська міська рада оголосила відкритий архітектурний бліц-конкурс на визначення кращої проектної пропозиції «Створення скульптурної композиції, присвяченої Олевській республіці та її засновнику Тарасу Бульбі-Боровцю».

Метою конкурсу є відображення подій минулого і сьогодення у  скульптурній композиції, присвяченій Олевській республіці та її засновнику Тарасу Бульбі-Боровцю; популяризація загальнолюдських цінностей; виховання у жителів та гостей міста високих моральних якостей та бережного і відповідального ставлення до оточуючого архітектурного середовища.

До участі у конкурсі запрошуються фізичні та юридичні особи фахівці, авторські колективи. Вітається участь у конкурсі фахівців у галузі архітектури, урбаністики, кураторів сучасного мистецтва, студентів, що здобувають фах архітектора (скульптора).

Конкурс проводиться з 25 лютого  по 23 травня  2019 року. Заявки приймаються на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листа вказати «на участь у конкурсі») або поштою чи особисто за адресою: вул. Володимирська, 2 м. Олевськ, 11000.

Призовий фонд становить 50 тис. грн. Переможець конкурсу має право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектної документації.

Конкурсні проектні пропозиції приймаються до 26.04. 2019 р. Дедлайн –  18.00 год. 26.04.2019 року.

Детальну інформацію про конкурс та зразок заяви оприлюднено на офіційному сайті Олевської міської ради.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2