Відійшов у вічність колишній голова Житомирської обласної ради

00001a13 березня Житомирщина  збідніла на порядну і добру людину – на 79-у році життя відійшов у вічність колишній голова Житомирської  обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації  та ректор Житомирського національного агроекологічного університету Малиновський Антон Станіславович.

Після закінчення агрономічного факультету Житомирського сільськогосподарського інституту, розпочав Антон Малиновський свою трудову діяльність у 1967 році на посаді головного агронома колгоспу в селі Озерянка Житомирського району. В період з 1970 по 1973 роки  в цьому ж колгоспі був заступником голови.

З 1973 по 1979 роки перебував на керівних посадах у Ружинському та Любарському районах.

З 1979 року Атон Малиновський стає першим заступником голови виконкому Житомирської обласної Ради народних депутатів.

З 1990 року по 1992 рік обіймає посади виконуючого обов’язки голови, першого заступника голови, голови виконкому Житомирської обласної Ради народних депутатів.

З 1992 року  перебуває на посаді представника Президента України в Житомирській області.

У липні 1994 року  Антон Малиновський став головою Житомирської обласної Ради народних депутатів, а з 1995 року – головою Житомирської обласної державної адміністрації.

А завершив свою трудову діяльність видатний житомирянин на посаді ректора Житомирського національного університету (тоді заклад носив назву Житомирська агроекологічна академія). 12 років Антон Малиновський очолював один з кращих закладів вищої освіти регіону, а пізніше працював на посаді професора, займався викладацькою діяльністю.

Антон Малиновський був кандидатом сільськогосподарських наук, доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником сільського господарства України, Відмінником освіти України, Почесним громадянином Житомира.

Антон Станіславович завжди характеризувався дисциплінованістю, компетентністю при прийнятті та виконанні рішень, він мав високий авторитет серед колег, жителів області та керівництва країни.

Депутатський корпус Житомирської  обласної ради, виконавчий апарат обласної ради , Житомирська обласна державна адміністрація  висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати.

У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з Вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Антона Станіславовича кращі спогади і світлу пам'ять.

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті колегою, другом, виваженим та мудрим керівником, людиною, яка творила історію Житомирщини.

Прощання з покійним відбудеться 15 березня  за адресою вул. Театральна , 7 (приміщення Телецентру) з 12.00 до 14.00.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2