Комунальні волейбольні клуби стали переможцями у турнірах Вищої ліги

001aaaaaaaaaaaaavol3Комунальні волейбольні клуби «Полісся» та «Житичі» вибороли перемоги на змаганнях Вищої ліги.

Зокрема, з 15 по 17 березня у м. Харкові відбувся фінал 4-ох серед жіночих команд Вищої ліги з волейболу. За результатами трьох ігрових дні дівчата з ВК «Полісся» здобули 3-и перемоги у першій частині фіналу Вищої Ліги на вихід у СуперЛігу.

ВК «Полісся» - «Орбіта-Спортінтернат» - 3 – 0;
ВК «Полісся» - ХОВУФКС - 3 – 1;
Полтавчанка - ВК «Полісся» - 0 – 3.

Тепер наші дівчата одноосібно очолюють турнірну таблицю із 4-ох колективів - фіналістів.

Також 16 -17 березня у м. Дніпрі відбувся Чемпіонат Вищої Ліги з волейболу серед чоловічих команд, де Житомирщину представляла команда ВК «Житичі». Хлопці впевнено здобули перемогу у двох іграх та очолили турнірну таблицю.

ВК «Житичі» - Локомотив - ХДВУФК № 1 - 3 – 0;
КП ВК Дніпро - ВК «Житичі» - 1 – 3.

Кожна з команд у подальшому виборюватиме перемогу в фінальних змаганнях.

З перемогами команди привітав голова обласної ради Володимир Ширма.

«Успішно провели дівчата з ВК «Полісся» виїзний тур в Харкові. Три перемоги над командами Запоріжжя, Харкова та Полтави. І максимальні 9 очок. Заключний тур 29-31 березня в Житомирі. Готуємо подіум та червону доріжку. Вже бачу золоті медалі Чемпіонату України та перепустку в СуперЛігу!!! Не відстають і наші хлопці з ВК «Житичі». У Дніпрі відбувся крайній тур Чемпіонату України. Хлопці впевнено здолали Харків та Дніпро і вийшли на перше місце. Заключний тур фіналу чотирьох відбудеться теж в Житомирі!!! Молодці!!!», - написав у соціальній мережі Володимир Ширма.