Володимир Ширма відвідав Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських

001aaaaaaaaaacentrpolice4Голова обласної ради Володимир Ширма 25 березня відвідав  Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських, де поспілкувався із керівництвом та особовим складом закладу і оглянув умови навчання та перебування поліцейських.

Саме тут здійснюється спеціальна підготовка поліцейських, які вперше прийняті на службу до поліції. І Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських – єдиний в Україні, який здійснює підготовку поліцейських-кінологів.

Як розповів керівник закладу Максим Каптенко, за роки існування установи вдалось значно покращити її матеріально-технічну базу, зокрема для якісного проведення занять відремонтовано аудиторії та придбано відповідну комп’ютерну техніку, також проведено ремонти у спальних приміщеннях з облаштуванням душових та санвузлів, закуплено сучасні меблі. Для проведення тренувань і занять із тактичної та вогневої підготовки поліцейських працює оновлений спортивний комплекс.

Водночас він зазначив, що для занять з фізичної підготовки поліцейських не вистачає спортивного майданчика, а також потребує утеплення спортивна зала, і звернувся до очільника депутатського корпусу за фінансовою підтримкою.

Володимир Ширма наголосив, що обласна рада вже кілька років у рамках відповідної програми спрямовує кошти на підтримку правоохоронних органів, зокрема на їхнє матеріально-технічне забезпечення, тож і це питання буде опрацьовано і внесено на розгляд депутатів.

Варто зазначити, що одночасно в навчальному центрі можуть проходити професійну підготовку 180 слухачів із можливістю проживання на його території. За три роки роботи центру первинну професійну підготовку пройшли 1040 слухачів. Зокрема, тут здійснили підготовку 628 поліцейських (інспекторів) патрульної поліції, 202 дільничні офіцери поліції, 131 поліцейський кінолог, 39 поліцейських карного розшуку, 40 слідчих. Зараз у навчальному центрі проходять підготовку 118 слухачів, які у майбутньому підуть служити дільничними офіцерами, патрульними поліцейськими та кінологами. 

001aaaaaaaaaacentrpolice1

001aaaaaaaaaacentrpolice2

001aaaaaaaaaacentrpolice3

001aaaaaaaaaacentrpolice4

001aaaaaaaaaacentrpolice5

001aaaaaaaaaacentrpolice6

001aaaaaaaaaacentrpolice7

001aaaaaaaaaacentrpolice8

001aaaaaaaaaacentrpolice9

001aaaaaaaaaacentrpolice10

001aaaaaaaaaacentrpolice11

001aaaaaaaaaacentrpolice12

001aaaaaaaaaacentrpolice13

001aaaaaaaaaacentrpolice14

001aaaaaaaaaacentrpolice15

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2