Володимир Ширма: Новий басейн – для майбутніх чемпіонів, які славитимуть Житомирщину. ФОТО. ВІДЕО

001aaaaaaaaaabass1У смт Ємільчиному в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» 18 квітня відкрито плавальний басейн. Участь у відкритті взяли голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та депутати обласної ради.

Першими новенький басейн випробували вихованці Житомирсько дитячо-юнацької спортивної школи  «Авангард»  Житомирської обласної ради.

Як розповів голова обласної ради Володимир Ширма, від ідеї до реалізації цього проекту минуло 12 років.

«Ще у 2007 році у мене виникла ідея про басейн. І колишнє приміщення будинку офіцерів, де зараз розташований басейн, ідеально для цього підходило. І нарешті це сталось, і зупинятися на цьому не будемо. У планах - відкриття у районі лікарської амбулаторії, ремонт дитячого садка, капітальні ремонти доріг. Але це все робиться не лише в Ємільчинській ОТГ, по всій області сотні таких об’єктів. Все це вдалось зробити саме завдяки децентралізації, коли громади отримали фінансові можливості. Завдяки цьому вдалось зробити і плавальний басейн. Впевнений, що молодь, яка тут займатиметься, виросте чемпіонами таславитиме Житомирщину. Усе в житті минає, а такі речі залишаються надовго. Це те, чим по праву можна гордитися, адже зроблено не для себе, а зроблено для всіх людей, передусім для дітей, для їхнього здоров’я», - сказав голова обласної ради.

Загальна вартість робіт становить понад 17 млн грн. Роботи по реалізації даного проекту були розпочаті у 2013 році. Фінансування проекту здійснювалося за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій, а також місцевого бюджету. У зв’язку з відсутністю фінансування та тяжким фінансовим становищем роботи по реалізації проекту із 2016 року призупинено.Відновлено роботи у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку та інфраструктурної субвенції та місцевого бюджету.

Наразі всі будівельні роботи виконано, зокрема облаштовано чашу басейну, внутрішні приміщення, зовнішнє та внутрішнєоснащення, а також проведено роботи із благоустрою та озеленення території.

 

001aaaaaaaaaabass2

001aaaaaaaaaabass4

001aaaaaaaaaabass6

001aaaaaaaaaabass8

001aaaaaaaaaabass16

001aaaaaaaaaabass14

001aaaaaaaaaabass10

001aaaaaaaaaabass11

001aaaaaaaaaabass12

001aaaaaaaaaabass9

001aaaaaaaaaabass15

001aaaaaaaaaabass17

001aaaaaaaaaabass18

001aaaaaaaaaabass5

001aaaaaaaaaabass19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2