Володимир Ширма в обласному онкологічному диспансері та обласній лікарні оглянув хід ремонтних робіт

01aaaaaaaaamedzaklad2В обласному онкологічному диспансері та в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського продовжуються ремонтні роботи. Хід виконання робіт оглянув та поспілкувався з підрядними організаціями голова обласної ради Володимир Ширма 23 квітня під час відвідування цих комунальних установ.

Зокрема, в обласному онкологічному диспансері тривають роботи з реконструкції приміщення. Зокрема, завершується добудова двох поверхів до центральної будівлі та термосанація фасаду над прибудовою,  утеплюється горище, монтується  нова вентиляційна система.

Нагадаємо, що цей проект реалізовується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні із обласним бюджетом у 2018-2019 рр.

В обласній клінічній лікарні уже на фінішній прямій відділення реанімації і інтенсивної терапії та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих.

За слова головного лікаря закладу Богдана Леськіва, приміщення вже готове на 95 відсотків.

«Меблі для реанімації ми вже отримали, очікуємо на обладнання і - до роботи. Ці реанімаційні відділення розраховані на 13 пацієнтів, буде облаштовано 3 реанімаційні зали», - зазначив він.

Щодо приміщення під ангіограф, то наразі там  завершується монтаж підвісної конструкції для апарату. Сам процес монтажу ускладнюється тим, що  вага самої конструкції понад півтори тонни, а до неї буде ще прикріплено ангіограф вагою також  півтори тонни.

Як вже не раз зазначав Володимир Ширма, створення якісних умов для лікування жителів області  є пріоритетним напрямком в роботі обласної ради.

«На першому місці  завжди було, є і буде здоров’я наших людей», - зазначив Володимир Ширма.

01aaaaaaaaamedzaklad1

01aaaaaaaaamedzaklad2

01aaaaaaaaamedzaklad3

01aaaaaaaaamedzaklad4

01aaaaaaaaamedzaklad5

01aaaaaaaaamedzaklad6

01aaaaaaaaamedzaklad7

01aaaaaaaaamedzaklad8

01aaaaaaaaamedzaklad9

01aaaaaaaaamedzaklad10

01aaaaaaaaamedzaklad11

01aaaaaaaaamedzaklad12

01aaaaaaaaamedzaklad13

01aaaaaaaaamedzaklad14

01aaaaaaaaamedzaklad15

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2