На Житомирщині стартувала Х ювілейна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування «Спорт об’єднує всіх в одну команду!»

00001aaaaaaaaasp1У рамках проведення Х ювілейної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування «Спорт об’єднує всіх в одну команду!», яка стартувала 10 травня, відбулись зональні змагання у Житомирі, Новограді-Волинському, Черняхові, Коростені та Андрушівці.

Відкриваючи змагання у м. Новоград –Волинський, голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що він гордий тими результатами, які область щороку  показує на всеукраїнському рівні. «Органи місцевого самоврядування Житомирщини добре розуміють значення фізичної культури і спорту у суспільному житті, сприяють подальшому розвитку фізкультурно-спортивного руху, вихованню спортивної зміни, пропаганді здорового способу життя серед громадян і особливо молоді», - сказав він та додав, що радий бачити нові обличчі у « дружній спортивній депутатській родині».

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, який був присутній на відкритті зональних змагань у м. Андрушівка, зазначив, що спорт приносить масу позитивних емоцій у наше життя, робить людей більш стійкими, витривалими, міцними і тілом і духом.

Головним суддею змагань був голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик. Саме ФСТ «Спартак» вже десять років поспіль успішно проводить ці змагання в нашій області.

Переможці зональних змагань з міні-футболу – це команди Житомирської обласної ради, Пулинської, Хорошівської, Коростенської, Андрушівської районних рад та Бердичівської міської ради.  У волейболі кращими стали – команди Новоград-Волинської та Житомирської міських рад, Любарської, Лугинської, Андрушівської та Черняхівської районних рад.

Також на обласних фінальних змаганнях зустрінуться переможці у особистих видах спорту – настільний теніс, швидкі шахи та шашки. Зокрема,  переможцями у своїх зональних змаганнях з швидких шахів стали перший заступник голови обласної ради  Сергій Крамаренко, а з настільного тенісу  - начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

Загалом участь у змаганнях взяли 25 команд –представниць районних та міських рад. Фінальні обласні змагання відбудуться 24 травня в м. Новоград-Волинський.

За результатами фінальних змагань обласної спартакіади буде сформовано збірну команду депутатів усіх рівнів для участі у VІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, які цього року планується провести з 3 по 8 червня у м. Чорноморськ Одеської області.

00001aaaaaaaaasp2

00001aaaaaaaaasp3

00001aaaaaaaaasp4

00001aaaaaaaaasp5

00001aaaaaaaaasp6

00001aaaaaaaaasp8

00001aaaaaaaaasp9

00001aaaaaaaaasp14

00001aaaaaaaaasp15

00001aaaaaaaaasp16

00001aaaaaaaaasp10

00001aaaaaaaaasp11

00001aaaaaaaaasp12

00001aaaaaaaaasp13

00001aaaaaaaaasp17

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2