Академічний ансамбль «Сонечко» відзначив 45-річний ювілей святковим концертом

01aaaaaaaaaconechko4У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім.. І. Кочерги 13 травня відбувся ювілейний концерт академічного ансамблю «Сонечко», який приурочений 45-річниці заснування колективу.

З ювілеєм ансамбль «Сонечко» привітали представники обласної та міської влади. Зокрема голова обласної ради Володимир Ширма надіслав вітальну адресу, в якій зазначив, що ювілей Житомирського академічного ансамблю  «Сонечно»  - це прекрасна нагода висловити найщиріші побажання колективу, який воістину став брендом не тільки Житомира, а й усієї України.

«Великі заслуги ансамблю у справі збереження звичаїв і традицій українського народу, у справі залучення різних поколінь до мистецтва. Завдяки творчому  ентузіазму і яскравому таланту керівників Тетяни та Михайла Гузунів ансамбль отримав міжнародне визнання. Вам аплодує глядач на провідних танцювальних майданчиках світу. Те, що робить «Сонечко» - це справжня народна дипломатія і жоден політик не можуть зробити стільки для просування України у світі, її духовності і культури, як ці молоді люди і діти, які виступають сьогодні на сцені. Це дуже велика праця, це мистецтво і за це велика шана керівництву, викладачам, дітям і їх батькам. Удачі, творчих досягнень та натхнення, нехай овації і любов глядачів завжди супроводжують вас», - йдеться у вітальній адресі.

З нагоди свята керівникам колективу Михайлу та Тетяні Гузунам вручено Подяки голови обласної ради та цінні подарунки.

Довідково. Хореографічний ансамбль «Сонечко» був створений восени 1973 року. За ці роки ансамбль отримав всенародне визнання і кількість його учасників збільшилась до 500. Концертні програми ансамблю – це хореографічні композиції, сюїти, мініатюри, танці народів світу. Основою кожного концертного виступу завжди є українські народні танці, танці нашого рідного Полісся. Майстерність і творчі досягнення ансамблю відзначено присвоєнням почесного звання « Зразковий художній колектив» у 1986 році, почесного звання «Народний художній колектив» у 1995 році та надання статусу «академічного» у 2013 році.

Ансамблю танцю «Сонечко» є лауреатом багатьох Всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів; володарем Гран-прі Перших Молодіжних Дельфійських ігор держав-учасниць СНД; володарем Гран-прі І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу професійних і аматорських хореографічних колективів ім. П.П. Вірського. Творчий колектив бере активну участь у всіх заходах, що проводяться у місті, області, державі та за її межами. 

01aaaaaaaaaconechko1

01aaaaaaaaaconechko2

01aaaaaaaaaconechko3

01aaaaaaaaaconechko4

01aaaaaaaaaconechko5

01aaaaaaaaaconechko6

01aaaaaaaaaconechko7

01aaaaaaaaaconechko8

01aaaaaaaaaconechko9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2