Президія затвердила порядок денний 23-ї сесії обласної ради

00aaaaaaaaaaaaaprez1Депутати завершили підготовку до 23-ї сесії обласної ради і на засіданні президії 22 травня затвердили порядок денний. Голова обласної ради Володимир Ширма повідомив про те, що на розгляд чергової сесії вносяться питання, які оприлюднені на офіційному сайті у визначений законодавством термін, а також додаткові питання, що потребують невідкладного розгляду та вирішення.

Усі питання пройшли детальне обговорення і узгодження на профільних комісіях обласної ради.

Отже на розгляд депутатського корпусу вноситься майже 100 проектів рішень.

Зокрема, депутати вноситимуть змін до обласного бюджету на 2019 рік  та до кількох галузевих регіональних програм, заслухають звіти голови обласної ради та голови облдержадміністрації за 2018 рік. Також працюватимуть над питаннями комунальної власності, серед яких автономізація комунальних медичних закладів, а саме перетворення їх на комунальні некомерційні підприємства. На цій сесії депутати мають погодити перетворення 13-х комунальних закладів охорони здоров’я.

На 23-й сесії обласної ради планується прийняти низку звернень до центральних органів влади, зокрема щодо встановлення відповідальності за відмову від вакцинації, щодо заборони використання поліетиленових пакетів, щодо передачі філій ДП « Житомирський облавтодор» у комунальну власність відповідним органам місцевого самоврядування, щодо створення  Урядової комісії з вирішення питання зміни статусу населених пунктів ІІ зони Народицької селищної об’єднаної територіальної громади області та інші.

Нагадаємо, що 23 сесія обласної ради відбудеться 23 травня.

00aaaaaaaaaaaaaprez2

00aaaaaaaaaaaaaprez10

00aaaaaaaaaaaaaprez4

00aaaaaaaaaaaaaprez5

00aaaaaaaaaaaaaprez7

00aaaaaaaaaaaaaprez9

00aaaaaaaaaaaaaprez14

00aaaaaaaaaaaaaprez8

00aaaaaaaaaaaaaprez12

00aaaaaaaaaaaaaaprez13

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2