Володимир Ширма відзвітував за виконану роботу у 2018 році

00aaaaaaaaaaaaaaaaaaa16sesГолова обласної ради Володимир Ширма прозвітував перед депутатським корпусом на 23-й сесії обласної ради про виконану роботу у 2018 році.

Зокрема у звіті голови обласної ради йдеться про те, що за звітний період було проведено 7 пленарних засідань обласної ради, на яких прийнято 427 рішень з різних питань, підтримано 25 депутатських запитів до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їхніх посадових осіб, а також до керівників правоохоронних структур, підтримано та направлено  47 звернень до центральних органів виконавчої влади з окремих суспільно значущих не лише для області питань. Загалом у 2018 році депутати відпрацювали 47 засідань постійних комісій та розглянули 1111 питань.

Звіт голови обласної ради Володимира Ширми підтримали 51 депутат.

«Цей звіт - це робота і діяльність усього депутатського корпусу, усіх депутатів. Нас 64 депутати, ми всі різних поілтичних поглядів, але нам вдається кожен день вирішувати соціально-економічні питання, які важливі для нашої області та її жителів. Я пишаюся роботою з вами. Дякую за вашу пітримку і за конструктивну роботу», - подякував депутатам Володимир Ширма і висловив сподівання на злагоджену роботу депутатського корпусу і в подальшому.

Детально ознайомитись зі звітом голови обласної ради Володимира Ширми можна тут .

Нагадаємо, що під час 23-ї сесії обласної ради озвучено низку політичних заяв.

Фоторепортаж з 23-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

00aaaaaaaaaaaaaaaaaaa16ses

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2