Володимир Ширма оголосив 23 сесію закритою та побажав успіхів усім, хто збирається на парламентські вибори

00aaaaaaaaaaa23cec5Подякувавши депутатському корпусу, виконавчому апарату обласної ради за підготовку та проведення сесії, голова обласної ради Володимир Ширма оголосив 23 сесію закритою та побажав усім, хто збирається на парламентські вибори - успіхів.

 В ході сесії депутати прийняли кадрові зміни у президії обласної  ради, вивівши з її складу Володимира Кропивницького, який вийшов з фракції в обласній раді ВО «Батьківщина» та склав повноваження її голови. Натомість головою фракції стала Анжеліка Лабунська.

Також сесія прийняла ще одне кадрове рішення – призначила директором комунального підприємства «Агенція  з питань регіонального розвитку» депутата обласної ради Олексія Шавловича, який до цього дня перебував на посаді в.о. директора зазначеного закладу.

У Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2019 рік депутати внесли зміни, збільшивши видатки на разову грошову допомогу малозабезпеченим громадянам на 1,9 млн.грн.

Також депутатський корпус вніс зміни до обласного бюджету на 2019 рік, розподіливши 56 млн. грн залишків коштів спеціального фонду обласного бюджету.

Були затверджені звіти голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича  про виконання бюджету та виконання Програми економічного та соціального розвитку Житомирської області за 2018 рік.

Загалом депутати розглянули на сесії 98 питань порядку денного.

Нагадаємо, що під час 23-ї сесії обласної ради озвучено низку політичних заяв, голова обласної ради Володимир Ширма прозвітував перед депутатами за проведену роботу у 2018 році,  проголосовано за автономізацію комунальних медичних закладів  та низку звернень до центральних органів влади тощо.

Фоторепортаж з 23-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

00aaaaaaaaaaa23cec2

00aaaaaaaaaaa23cec3

00aaaaaaaaaaa23cec6

00aaaaaaaaaaa23cec4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2