Володимир Ширма привітав вихованців «Сонячного дому» з Днем захисту дітей

00aaaaaaacentr16У перший день літа голова обласної ради Володимир Ширма завітав до комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім», аби привітати вихованців та колектив з подвійним святом – Днем захисту дітей та днем народження закладу.

Заклад, що створений у 1998 році як притулок, згодом було реорганізовано і саме 1 червня набув статусу обласного центру соціально-психологічної реабілітації.

Голова обласної ради оглянув матеріальну базу закладу та відмітив, що у центрі створено належні умови для перебування та проживання дітей, їхнього відпочинку.

Вихованці закладу запросили Володимира Ширму на святкове дійство з піснями, танцями та віршами, яке вони підготували з нагоди дня народження закладу.

«Сподіваюсь, що дні, які ви проводите у «Сонячному домі», є для вас по-справжньому сонячними і радісними. Ми, дорослі, будемо вам хорошими друзями і будемо допомагати вам долати життєві труднощі. Надіюсь, що кожен з вас отримує задоволення від проживання в цьому закладі, від спілкування одне з одним, а вихователі роблять все можливе для вашого комфортного проживання» - поспілкувався з дітьми голова обласної ради.

Варто додати, що обласний центр соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім» - це комунальна установа обласної ради, де перебувають діти, які потрапили у складні життєві умови. Наразі на вихованні перебуває 50 дітей. Їх забезпечують п’ятиразовим харчуванням, повноцінним доглядом вчителів, вихователів, допомогою психологів.

00aaaaaaacentr1

00aaaaaaacentr2

00aaaaaaacentr3

00aaaaaaacentr4

00aaaaaaacentr5

00aaaaaaacentr6

00aaaaaaacentr7

00aaaaaaacentr8

00aaaaaaacentr9

00aaaaaaacentr10

00aaaaaaacentr11

00aaaaaaacentr12

00aaaaaaacentr13

00aaaaaaacentr14

00aaaaaaacentr15

00aaaaaaacentr16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2