Володимир Ширма привітав медиків комунальних закладів із професійним святом

00aaaaaaaaamedden7Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника, яке відзначається кожну третю неділю червня, голова обласної ради Володимир Ширма 13 червня завітав у комунальні медичні заклади.

 Очільник депутатського корпусу поспілкувався з колективами Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та обласної клінічної лікарня ім.О.Ф. Гербачевського і привітав їх зі святом.

«На мою думку, медик — це поклик душі й серця, і в медицину йдуть відповідальні й гуманні люди. Вітаю зі святом усіх — від головного лікаря до звичайної медсестри, і дякую вам за вірність клятві Гіппократа, за високий професіоналізм, чуйність, дякую передусім за життя, які рятуєте, за здоров’я, що повертаєте людям. Бажаю кожного дня бачити лише посмішки ваших пацієнтів. А для обласної влади медична галузь завжди була, є й буде пріоритетом діяльності», - сказав Володимир Ширма під час зустрічі з медиками.

З метою відзначення медичних працівників за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника Володимир Ширма вручив працівникам медичних закладів відзнаки обласної ради.

00aaaaaaaaamedden2

00aaaaaaaaamedden3

00aaaaaaaaamedden6

00aaaaaaaaamedden5

00aaaaaaaaamedden8

00aaaaaaaaamedden9

00aaaaaaaaamedden10

00aaaaaaaaamedden11

00aaaaaaaaamedden12

00aaaaaaaaamedden13

00aaaaaaaaamedden15

00aaaaaaaaamedden16

00aaaaaaaaamedden17

00aaaaaaaaamedden18

00aaaaaaaaamedden19

00aaaaaaaaamedden14

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2