Дільничні Житомирщини святкують своє професійне свято

00aaaaadilpol4Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. З цієї нагоди в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області відбулись урочисті заходи. До привітань долучилися голова обласної ради Володимир Ширма та керівник апарату облдержадміністрації Олексій Шатило.

«Професія дільничного – це одна з найважливіших для пересічного громадянина. Ви практично цілодобово на зв’язку і першими реагуєте на людську біду. Щодня вам доводиться спілкуватися з абсолютно різними людьми, тож ви маєте бути ще й хорошими психологами: вміти вислухати людину, розібратися в суті проблеми, надати кваліфіковану допомогу. За вашою кропіткою роботою стоїть безліч людських доль і саме від вашого ставлення до своїх обов’язків значною мірою залежить довіра населення до поліції. Тож бажаю вам мати найвищий рівень довіри наших громадян, успіхів у вашій професійній діяльності і нехай усіх вас оберігає ангел-охоронець», - привітав дільничних Володимир Ширма.

Окрім теплих слів вітань, в день професійного свята, дільничні офіцери поліції отримали відзнаки обласної ради.

Довідково. День дільничного офіцера поліції відзначається в Україні  щорічно 18 червня. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України. До реформування міліції воно носило назву День дільничного інспектора міліції. Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами. Наразі на Житомирщини виконують професійні обов’язки понад 240 дільничних офіцерів поліції.

00aaaaadilpol1

00aaaaadilpol2

00aaaaadilpol3

00aaaaadilpol4

00aaaaadilpol5

00aaaaadilpol6

00aaaaadilpol7

00aaaaadilpol8

00aaaaadilpol9

00aaaaadilpol10

00aaaaadilpol11

00aaaaadilpol12

00aaaaadilpol13

00aaaaadilpol14

00aaaaadilpol15

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2