Концертний сезон закрито!

1 2

Гала-концертом з виступами творчих колективів, ансамблів та солістів філармонії завершився концертний сезон 18 червня у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера. Сотні житомирян та гостей міста прийшли на закриття сезону.

Присутні змогли насолодитися виступами академічної хорової капели «Орея», ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти, гурту «Древляни», тріо бандуристок «Радана». Також на сцені філармонії виступили фортепіанне тріо “Дольче”, художній керівник — Олександр Чемерис, фортепіанний дует у складі Олени Концедайло та Ольги Микал, та солісти філармонії: Світлана Лось, Анастасія Залуцька, Борис Талько, Володимир Литвиненко, ведучі концерту - Катерина Джоджек, Богдана Маніло. На закритті сезону глячачам дарували свої  композиції спеціально запрошені гості - інструментальний  ансамбль „Сузір'я-блюз”, керівник - заслужений артист України Віктор Губанов.

На свято завітав заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

«Я щиро захоплений концертом! Радий бачити стільки молодих артистів. Всі вони вихованці нашої Філармонії. Дякую директору Тетяні Руденькій за запрошення. Це чудово, що багато житомирян сьогодні прийшли на святковий концерт присвячений закриттю сезону. Впевнений, що філармонія вже восени здивує нас чимось новим та неординарним!», - зауважив Максим Вілівчук.

 19

20

1 1

1 3

1 4

1 5

1 6

1 7

1 8

1 9

1 10

1 11

DSC 0034

1 12

DSC 0107

DSC 0135

DSC 0141

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2