Державних службовців Житомирщини вітали з професійним святом

00aaaaaaderzsluzba1У Житомирській обласній раді 21 червня вітання з професійним святом приймали державні службовці та ветерани державної служби Житомирщини. Подякували держслужбовцям за роботу і привітали зі святом голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, керівник Житомирської обласної профспілкової організації працівників державних установ України Петро Закусило.

 «Професія державного службовця – це служити державі, всьому українському народові. Впевнений, що усі ви відповідально ставитеся до виконання своїх службових обов’язків і професійно служите нашим громадянам. Я вдячний усім працівникам облдержадміністрації за конструктивну і плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, зокрема з обласною радою. Нам спільно вдається вирішувати багато поточних і нагальних питань, що стосуються життєдіяльності Житомирщини. Сподіваюсь, що цей конструктив у роботі збережеться і у подальшому», - звернувся до держслужбовців Володимир Ширма і побажав усім міцного здоров’я, достатку, професійного і кар’єрного зростання, миру і добра.

 За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня державної служби України Володимир Ширма вручив окремим представникам державної служби Житомирщини відзнаки обласної ради.

Довідково. День державної служби в Україні відзначається щорічно 23 червня. Цей день обрано не випадково: 20 грудня 2002 року на 57-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй було прийнято резолюцію, відповідно до якої 23 червня проголошено Днем державної служби ООН. Україна долучилась до відзначення Дня державного службовця у 2003 році, згідно з відповідним Указом Президента України.

00aaaaaaderzsluzba1

00aaaaaaderzsluzba2

00aaaaaaderzsluzba3

00aaaaaaderzsluzba5

00aaaaaaderzsluzba6

00aaaaaaderzsluzba7

00aaaaaaderzsluzba8

00aaaaaaderzsluzba9

00aaaaaaderzsluzba10

00aaaaaaderzsluzba11

00aaaaaaderzsluzba12

00aaaaaaderzsluzba13

00aaaaaaderzsluzba15

00aaaaaaderzsluzba16

00aaaaaaderzsluzba17

00aaaaaaderzsluzba18

00aaaaaaderzsluzba20

00aaaaaaderzsluzba19

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2