Кращому перинатальному центру України – 15 років

00aaaaaactntr15Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради відзначив своє 15-річчя. Урочистості відбулись в Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера 21 червня.

Привітав з ювілеєм колектив установи голова обласної ради Володимир Ширма.

Володимир Ширма  зазначив, що життя кожної людини починається в пологому будинку, а від людей, які там працюють, залежить подальша доля не лише новонародженого малюка, але і його мами.

«Професія лікаря сама по собі є дуже відповідальною. Але ваша робота — особлива. Тому що до вас приходять за щастям та новим життям. І це щастя кожного дня даруєте саме ви. Завдяки знанням і досвіду лікарів, акушерів  та  медсестер десятки тисяч жінок та чоловіків вдячні вам за найголовніше. Вони вдячні вам за нове життя», - сказав голова обласної ради під час урочистостей.

Також Володимир Ширма побажав медичному закладу процвітання, зазначивши, що за період роботи депутатського корпусу Житомирської обласної ради 7 скликання  виділяються значні кошти на розвиток медицини на Житомирщині, і, як результат, у нас зростає якість надання медичних послуг.

А усім присутнім він побажав здоров’я, успіхів у роботі, сімейного щастя, процвітання, упевненості у завтрашньому дні та разом із заступником голови обласної державної адміністрації Олексієм Ясюнецьким вручив Грамоти обласної ради та облдержадміністрації.

Головний лікар закладу Юрій Вайсберг цього дня отримав також нагороду – Грамоту Верховної Ради України.


Довідково: Обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради є сучасним лікувально-профілактичним закладом ІІІ рівня, в якому надається повний комплекс акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги, спрямованої на народження здорової дитини. 

Перинатальний центр є одним з перших родопомічних закладів України, в якому впроваджуються сучасні перинатальні технології, що ґрунтуються на принципах доказової медицини згідно з рекомендаціями ВООЗ.

Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дає змогу покращити якість діагностики та лікування вагітних, роділь та новонароджених. У відділенні інтенсивної терапії новонароджених центру створені повноцінні умови для виходжування дітей з екстремально низькою масою при народженні (масою від 500 до 1000 грамів). За час існування перинатального центру таких дітей народилося 250.

У центрі працює 437 працівників, з них лікарів - 81. Серед лікарів, медичних сестер та акушерок 65 відсотків мають вищу або першу кваліфікаційну категорію.

Житомирський обласний перинатальний центр є базовим закладом з питань впровадження ефективних перинатальних технологій.


За час існування центру тут народилося майже 55 тис. дітей. Тут розроджується 85% вагітних з важкою екстрагенітальною патологією та важкими ускладненнями вагітності.

00aaaaaactntr1

00aaaaaactntr2

00aaaaaactntr3

00aaaaaactntr4

00aaaaaactntr5

00aaaaaactntr6

00aaaaaactntr8

00aaaaaactntr7

00aaaaaactntr9

00aaaaaactntr10

00aaaaaactntr11

00aaaaaactntr12

00aaaaaactntr13

00aaaaaactntr14

00aaaaaactntr17

00aaaaaactntr16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2