Володимир Ширма: Майбутнє – за нашими громадами, за успішною реформою децентралізації

00aaaaafor2Голова обласної ради Володимир Ширма 25 червня, перебуваючи на Форумі місцевого розвитку у м. Трускавці, взяв участь у панельній дискусії «Ефективна взаємодія між владою, бізнесом та громадами – запорука сталого економічного розвитку».

«Житомирщина славиться трьома напрямами економіки: аграрний сектор, лісове господарство та видобувна галузь. Уже 27 років ми говоримо про місцеве самоврядування, сьогодні реальні кроки здійснено до укріплення громад. Той процес, який уже заклали, має бути незворотним. Усі громади бажають розвитку своєї території.  Тому майбутнє – за нашими громадами, за успішною реформою децентралізації», – на цьому наголосив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма під час дискусії.

У межах панельної дискусії її учасники розглянули передумови та підґрунтя динаміки економічного зростання та шляхи співпраці між представниками бізнесу та влади.

Нагадаємо, що у м. Трускавці, що на Львівщині, триває IV Форум місцевого розвитку, в якому бере участь голова обласної ради Володимир Ширма

00aaaaafor1

00aaaaafor2

00aaaaafor3

00aaaaafor5

00aaaaafor4

00aaaaafor6

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2