Максим Вілівчук: маємо розвивати європейський вид спорту - хокей на траві. ВІДЕО

DSC03033

З 28 по 30 червня у Вінниці проходив VII фінальний тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги. У змаганнях взяли участь 8 команд, і зокрема, команда ШВСМ-СТАРТ Житомирської області.

«Ми націлені на перемогу. Звичайно, суперники підготовлені і перевагою є те, що вони мають місця для тренувань. У нас поки немає власного спеціалізованого поля, але ми сподіваємось, що у найближчий час все зміниться. Ми завжди налаштовуємось на якісну гру та призові місця і, думаю, гідно представимо  нашу область», - зазначив тренер команди вищої ліги ШВСМ-СТАРТ Андрій Черкас.

На відкриття чемпіонату завітав заступник голови обласної ради Максим Вілівчук. Майже одразу після відкриття розпочалася перша зустріч в рамках турніру.

«Радію, що наша команда бере участь у такому престижному чемпіонаті. В команді усі спортсмени підготовлені та цілеспрямовані. Приїхав, аби передати гравцям настрій, віру у перемогу та підтримку Житомирщини. Сподіваюсь, що місцева влада підтримуватиме ідеї, які сприятимуть розвитку даного виду спорту у нас в області. Першочерговим, начасі, є питання створення поля для хокею на траві», - зазначив Максим Вілівчук.

За результатами турнірної таблиці перемогу одержала команда  хокеїстів із Вінниччини, бронза – у команди Житомирщини. Так, гравці ШВСМ-СТАРТ вибороли право представляти Україну в чемпіонаті Європи з хокею на траві Euro Hockey Club Challenge II у 2020 році.

Нагадаємо, що хокей на траві (field hockey) – літній олімпійській вид спорту, один з найбільш популярних в світі видів хокею.

DSC03026DSC03018

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2