Прийом документів на спортивне відділення в обласному ліцеї для обдарованих дітей буде продовжено

00aaaaaaalicey1Голова обласної ради Володимир Ширма 2 липня провів нараду щодо функціонування спортивного відділення у Житомирському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей, яке відкрито минулого року.

Наразі постала нагальна потреба у продовженні прийому документів до 8-го класу на спортивне відділення. Обговорили це питання разом з Володимиром Ширмою т.в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, керівники профільних управлінь Світлана Гресь та Лариса Шевчук, директор ліцею Людмила Корінна.

Як зазначила Світлана Гресь, вже є майже пів сотні охочих вступити на спортивне відділення за трьома напрямами.

«22 дитини бажає подати документи на футбол, 11 – на вільну боротьбу, 15 школярів – на волейбол. Тому потрібно провести додатковий конкурс на відділення саме до 8 класу», - розповіла профільний керівник.

Голова обласної ради наголосив на необхідності підтримувати дітей, які бачать себе у спорті.

«Якщо є потреба, є діти, які хочуть вчитися в ліцеї і розвиватися в спорті, то будемо оголошувати додатковий конкурс на це відділення. Нехай діти, які мають спортивні здібності, підвищують свій рівень. Житомирщина виховала і подарувала чимало спортсменів, які зараз представляють нашу область на всеукраїнському рівні. Впевнений, що хтось із нинішніх і майбутніх вихованців теж стануть видатними спортсменами, якими пишатиметься Житомирська область», - зазначив Володимир Ширма.

Отож, з 1 по 20 серпня проводитиметься додатковий набір до 8-го класу на спортивне відділення за трьома вказаними напрямами. Аби навчатися в ліцеї на спортивному відділенні, абітурієнти мають скласти вступні випробування: тестування з української мови та літератури та нормативи з фізичної культури.

Навчання в ліцеї – безкоштовне, учні можуть забезпечуватися проживанням за потребою, 4-разовим харчуванням. Для покращення матеріально-технічної бази для майбутніх спортсменів біля ліцею наразі триває будівництво футбольного поля. Після закінчення ліцею учні отримають повну загальну середню освіту.

Адреса Житомирського обласного ліцею-інтернату: 10007, м. Житомир, вул. Коростишівська, 15 (маршрутні таксі №14, 25). Тел. для довідок: (0412) 42-95-17, 42-95-36.

00aaaaaaalicey1

00aaaaaaalicey2

00aaaaaaalicey3

00aaaaaaalicey4

00aaaaaaalicey5

00aaaaaaalicey6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2