На Житомирщині Глава Уряду Володимир Гройсман проінспектував будівництво Північного обходу. ВІДЕО

00aaaaaagroysman15Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 3 липня під час робочої поїздки на Житомирщину проінспектував реконструкцію Північної об’їзної дороги м. Житомира. Разом з Главою Уряду оглянули будівництво голова обласної ради Володимир Ширма та т.в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Варто нагадати, що проектом, вартість якого понад 42 млн євро, передбачено реконструкцію ділянки автодороги М-06 «Київ – Чоп» довжиною 22,3 км й доведення її до технічної категорії «1-Б». Планується облаштування 4-смугової бетонної проїзної частини, будівництво й реконструкцію 4 транспортних розв’язок в двох рівнях, реконструкції 3 існуючих шляхопроводів через залізничні колії та існуючого мосту через Кам’янку, будівництво 2 пішохідних мостів, встановлення засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху. Фінансування проекту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку та Європейського інвестиційного банку. Автомобільна дорога М-06 Київ – Львів – Чоп перетинає Україну зі Сходу на Захід та забезпечує вихід до країн ЄС.

Коментуючи хід реконструкції, Володимир Гройсман нагадав, що за два роки в Україні відремонтовано й побудовано майже 7 тис. км доріг.

«Обсяг фінансування робіт збільшувався з року в рік. Цього року він становив 56 млрд грн. На дороги Житомирської області цього року передбачено 2 млрд грн. На наступний рік Кабінет Міністрів України при формуванні проекту Державного бюджету пропонуватиме бюджет Дорожнього фонду не менше 75 млрд грн. Це дозволить збільшувати обсяг будівництва якісних доріг», – сказав Глава Уряду.

Також він наголосив, що Кабінет Міністрів України планує найближчим часом представити стратегію оновлення доріг місцевого значення з використанням нової технології бетонного покриття «Т-бетон», сировина для якого виготовляється в Україні.

«Є ще дороги між районними центрами, які знаходять в жахливому стані. Нова програма – це стратегія будівництва доріг між районними центрами. Це буде п’ятирічна програма, вже є технологічне рішення. Ми розпочали будувати дороги і продовжимо будівництво», - сказав Володимир Гройсман.

У ході робочої поїздки Володимир Гройсман відвідав реконструйований заклад дошкільної освіти «Веселка» в с. Глибочиця. У садочку відремонтовано приміщення, зведено прибудову, влаштовано тіньові навіси та обладнання для дитячих ігровий майданчиків, проведено поточний ремонт закладу та капітальний ремонт прибудинкової території. Загальна вартість ремонтних робіт склала понад 3,3 млн грн. 

00aaaaaagroysman1

00aaaaaagroysman2

00aaaaaagroysman3

00aaaaaagroysman4

00aaaaaagroysman5

00aaaaaagroysman6

00aaaaaagroysman7

00aaaaaagroysman8

00aaaaaagroysman9

00aaaaaagroysman10

00aaaaaagroysman11

00aaaaaagroysman12

00aaaaaagroysman13

00aaaaaagroysman14

00aaaaaagroysman16

00aaaaaagroysman17

00aaaaaagroysman18

00aaaaaagroysman19

00aaaaaagroysman20

00aaaaaagroysman21

00aaaaaagroysman22

00aaaaaagroysman23

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2