На позачерговій сесії депутати прийняли низку звернень до вищих органів влади

00aaaaaacec24 9Депутатський корпус 9 липня під час 24-ї сесії обласної ради проголосував кілька звернень до вищих органів влади.

Зокрема, депутати прийняли звернення до Верховної Ради України щодо захисту прав та інтересів дітей та щодо підтримки Проекту Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього. Автором цих звернень виступила депутат обласної ради Олена Галагуза, яка наголосила, що питання дітей має стояти у пріоритеті для усіх.

Також депутати підтримали звернення до Президента України та Верховної Ради України стосовно продовження дії та недопущення зняття мораторію на продаж землі. Ініціатором звернення виступив перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

«Я наголошував неодноразово і буду продовжувати говорити, що скасування  мораторію на торгівлю землями сільськогосподарського призначення призведе до знищення малого фермерського господарства! Земля – це головне багатство та надбання українського народу, яке ми отримали від своїх дідів та прадідів. Українська земля має бути ресурсом розвитку всієї країни, а не об’єктом наживи для «обраних» шляхом продажу, адже це основа стабільності України та гарантія заможного життя прийдешніх поколінь українців», - наголосив депутат.

«Дозвіл продажу землі  в умовах тотального зубожіння населення призведе до занепаду фермерства, і як результат - до зубожіння села. Наші землі викуплять іноземні латифундисти, а українські селяни та  фермери  змушені будуть працювати на нових господарів-іноземців або виїдуть за кордон у пошуках іншої роботи, що призведе до остаточного знищення українського села. Сьогодні ми маємо підтримати позицію більшості українців – зупинити спроби поспішного запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення, що завдасть непоправної шкоди українському селу та дестабілізує соціально економічну ситуацію в державі», - йдеться у зверненні.

Депутатами було підтримано й звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення граничної чисельності працівників Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області. Зокрема у зверненні йдеться про те, що на сьогодні фактична кількість працівників Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області не дає можливості здійснювати повний спектр функцій, які покладені на Управління, тому:  «…депутатський корпус обласної ради звертається з проханням посприяти у вирішенні питання щодо збільшення граничної чисельності працівників Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області, що, у свою чергу, забезпечить належну роботу мобільних комплексів та дасть можливість контролювати стан автомобільних шляхів області».

Нагадаємо, що під час 24-ї позачергової сесії обласної ради депутати, на розгляд яких внесено понад 30 проєкти рішень, проголосували за створення трьох заповідників у Малинському районі.

Повний фоторепортаж можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

00aaaaaacec24 8

00aaaaaacec24 9

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2