У Всеукраїнському конкурсі «Малі міста – великі враження» перемогли 5 проєктів від громад Житомирщини

00aaaaproektЗа результатами Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження» з-поміж 74 культурно-мистецьких проєктів-переможців - 5 проєктів, які презентували громади Житомирської області.

Усього на конкурс було допущено майже 160 проектних заявок від різних громад України, серед яких 12 - від Житомирщини.  

Серед переможців «середніх» проєктів - Червоненська селищна рада з проєктом «Відновлення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва в смт. Червоне» та Малинська міська рада з «Інкубатором ремесел».           

До переможців «малих» проєктів потрапили проєкти «Створення у селі Студениця Коростишівського району Центру української культури «Оберіг Студеної Води». Проєктом, який презентувала громадська організація «Довіра-1», передбачається внутрішнє облаштування найстарішої 120-річної сільської хати та проведення фестивалю «Оберіг Студеної Води», а також «Музичний фестиваль для молодих гуртів «Olizar Music Fest» від Коростишівської міської станції юних техніків та «Створення ландшафтно-скульптурного оглядового майданчика «Дивосвіт Трипілля — Світ Злагоди» на пам’ятці археології в с. Городське», що представила обласна молодіжна творча спілка художників і мистецтвознавців.

У Всеукраїнському конкурсі взяли участь культурно-мистецьких проєкти, подані органами місцевого самоврядування, юридичними особами, творчими спілками, фізичними особами — підприємцями,  та які мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Всі проекти мали відповідати певним критеріям:

  • строк реалізації проєкту – початок не раніше 15 липня та завершення не пізніше 20 листопада 2019 року;
  • реалізація проєкту на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70% загальної кошторисної вартості проєкту, з місцевих бюджетів та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 %;

На реалізацію «середніх» проєктів громади Житомирської області отримають від 250 тис. грн до 1 млн грн, а на «малі» проєкти – від 100 тис. грн до 250 тис. грн.

00aaaaproekt1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2