Оголошено конкурс на розробку концепцій дуальної освіти!

завантаження

Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації спільно з установою «Агенція регіонального розвитку Житомирської області»  оголосили конкурс з розробки концепцій Центрів дуальної освіти на базі закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Даний конкурс проходить у рамках реалізації програми організації підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Житомирській області у 2019-2022 роках. Метою конкурсу є розробка збалансованих та адаптивних концепцій Центрів дуальної освіти на базі закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти, що створюватимуться задля розвитку збалансованого соціального партнерства та механізмів взаємодії між закладами освіти, роботодавцями, здобувачами освіти та управлінням освіти та науки Житомирської обласної державної адміністрації. Учасниками даного конкурсу можуть виступати як представники закладів вищої освіти так і професійної (професійно-технічної) освіти. Заявки на участь приймаються з 17 липня 2019 року до 09 серпня 2019 року.

З умовами конкурсу та Положенням можна ознайомитись за посиланням:  http://zrda.org/news/353.html

Нагадаємо, що на 20 сесії Житомирської обласної ради, 18 грудня 2018 року, депутати підтримали Програму організації підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Житомирській області у 2019-2022 роках.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2