Володимир Ширма взяв участь у відкритті оновленого коростенського стадіону «Спартак»

00aaaaastad2Голова обласної ради Володимир Ширма та т.в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Лагута 18 липня взяли участь у відкритті реконструйованого стадіону «Спартак» у м. Коростені і повболівали за збірну команду Житомирщини серед ветеранів, яка провела  товариський поєдинок з Національною збірною України серед ветеранів.

Загалом на реконструкцію стадіону спрямовано майже 9 млн грн, з яких 7 млн грн – це обласний та міський бюджети, решта суми – благодійні кошти. Коростенський стадіон тепер має професійне поле з автоматичним поливом, бігові доріжки, сучасні футбольні ворота, тенісний корт, футбольні майданчики, новий фізично-оздоровчий комплекс, в якому ще тривають ремонтні роботи.

 «Величезна подяка усім тим, хто долучився до створення сучасного, зручного стадіону, тим, хто не був осторонь цієї ініціативи, тим людям, які працювали тут. Цей стадіон - це не тільки місце для занять спортом, це – приклад того, що спільною працею можна досягти будь-якої мети», - сказав Володимир Ширма.

Перед початком матчу на стадіоні буде виставлений чемпіонський трофей, який збірна Україна U-20 завоювала у Польщі. Побачити переможний кубок та зробити пам’ятне фото мали змогу вболівальники, які завітали на гру.

Збірна Житомирщини серед ветеранів зіграла з Національною збірною України серед ветеранів з рахунком 1:5, подарувавши Коростеню неймовірне свято українського футболу.

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

00aaaaastad1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2