Депутати обласної ради, працюючи в комісії, погодили зміни до бюджету та регіональних програм

00aaaabud2Зміни до регіональних галузевих програм та до обласного бюджету, а також питання комунальної власності погодили депутати 30 липня під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та т.в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

 Зокрема, як розповів директор департаменту фінансів облдержадміністрації  Леонід Мініч, з державного бюджету в область надійшли субвенції на загальну суму понад 5, 8 млн грн, які необхідно розподілити.

«Понад 5,7 млн грн буде спрямовано на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, решту суми – на заходи щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Також з місцевих бюджетів надійшло 2,7 млн грн. Ці кошти «підуть» на фінансування  спільних інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, зокрема на закупівлю шкільних автобусів, на придбання обладнання для шкільних кабінетів природничо-математичних предметів, комп’ютерів для шкіл та обладнання для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини. Також буде спрямовано 208, 5 тис. грн залишків коштів спеціального фонду обласного бюджету, які надійшли від повернення кредитів та відсотків, що надавались молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам для будівництва та придбання житла, на надання цих же кредитів», - поінформував депутатів фахівець.

Також на сесії планується перерозподілити майже 8,5 млн грн, і як поінформував голова обласної ради Володимир Ширма, ці кошти буде спрямовано на обласну дитячу лікарню та проведення заходів ІІ Форуму «Україна-Білорусь».

«Наша обласна дитяча лікарня отримала від японського уряду комп’ютерний томограф, який буде поставлено у жовтні-листопаді цього року. До того часу необхідно провести ремонт у приміщенні, де  буде встановлено обладнання. На це потрібно 2,5 млн грн. Також у жовтні планується проведення Форуму за участі президентів двох держав, до якого потрібно теж підготуватися. Серед першочергових заходів – проведення ремонту приміщення нашого драмтеатру, на що потрібно 3,5 млн грн», - розповів Володимир Ширма.

З-поміж іншого профільна комісія опрацювала низку регіональних програм, до яких вносяться зміни. Зокрема, у Комплексній програмі забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в області на 2016-2020 років додається учасник програми – Державна установа «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», а до заходів цієї програми - облаштування майданчику для проведення практичних занять правоохоронців на суму 190 тис. грн, але у межах фінансових можливостей.

Розглянули та погодили депутати й питання комунальної власності, серед яких надання фінансової підтримки та погодження структури і штатної чисельності окремих комунальних закладів тощо.

Усього депутати опрацювали майже 50 питань порядку денного, частину яких буде внесено на розгляд 25-ї позачергової сесії обласної ради.

 

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

00aaaabud1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2