Президія обласної ради затвердила перелік питань для розгляду на позачерговій двадцять п’ятій сесії

04Керівництво обласної ради, голови депутатських фракцій та постійних комісій обласної ради  під час засідання президії затвердили остаточний перелік питань для розгляду на позачерговій двадцять п’ятій  сесії.

 Під час засідання президії 30 липня голова обласної ради Володимир Ширма  повідомив, що на розгляд позачергової сесії вноситься 37  питань.

Члени президії узгодили окремі питання та проєкти рішень, зокрема щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік.

П’ять питань порядку денного сесії стосуватимуться розгляду звернень Державної служби геології та надр України, заради яких і було скликано позачергове сесійне засідання.

Ще п’ять питань – це питання користування мисливськими угіддями для громадських організацій.

Також депутати розглянули та погодили для розгляду на сесії звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби охорони здоров’я  України щодо якості та доступності первинної медичної допомоги для сільського населення. У зверненні мова йдеться щодо обґрунтованого корегувального коефіцієнта до капітаційної ставки за обслуговування одного пацієнта.   

Повний перелік питань, над якими працюватимуть депутати під час сесії обласної ради, можна переглянути у рубриці «Підготовка до сесії обласної ради». 

Нагадаємо, що 25-а позачергова сесія обласної ради розпочне свою роботу о 10.00 1 серпня 2019 року.

02

02

02

02

02

02

02

02

02

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2