Голова обласної ради привітав ветеринарних лікарів із професійним святом

9Напередодні професійного свята - Дня працівника ветеринарної медицини, голова обласної ради Володимир Ширма разом з т.в.о. голови облдержадміністрації Ярославом Лагутою  привітали ветеринарів області.

Захід відбувся 8 серпня в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«Ветеринар – це наша безпека, це наша біологічна безпека. Достатньо одного спалаху хвороби – і може бути паралізованою торгівля з іншими країнами. спалаху якоїсь хвороби було би достатньо, аби паралізувати торгівлю з іншими країнами. А для людей у селах, що тримають велику рогату худобу чи інших тварин, ви найпотрібніші люди. Ви робите величезну справу і за це вам велика подяка», - зазначив  Володимир Ширма.

«Сьогодні працівник ветеринарної медицини – це просто лікар-ветеринар, це дуже об’ємна і складна робота, яка пов’язана з життям і здоров’ям і тварин, і людей, безпекою навколишнього середовища та харчової продукції. В області у Держспоживслужбі наразі працює більше 600 фахівців. У 2016 році пройшла реорганізація. На сьогодні у нас 24 управління, 24 ветеринарні лікарні та 6 лабораторій», – розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита.

Також у ході урочистостей за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у реалізації державної політики у галузі ветеринарної медицини та з нагоди професійного дня кращих  ветеринарів області нагородили  Грамотами обласної ради та обласної ради, обласної державної адміністрації та відомчими нагородами.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2