Солодкого та медового життя побажав житомирянам Володимир Ширма під час відкриття обласного ярмарку меду

16У середмісті Житомира, на вулиці Михайлівський 9 серпня відкрився обласний ярмарок меду.

Захід, організований департаментом агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації та управлінням культури і туризму облдержадміністрації, триватиме лише один день  до 19.00.

Під час ярмарку можна буде скуштувати та придбати різноманітну продукцію бджільництва: від медових смаколиків до корисних косметичних товарів.

Пасічники області представлять у широкому асортименті свіжозібраний мед  різних медоносів, прополіс, квітковий пилок, забрус, віск, маточне молочко та інше.

Голова обласної ради Володимир Ширма відвідав ярмарок, поспілкувався з бджолярами та привітав усіх зі святом меду та побажав  присутнім гарного солодкого  дня та медового життя.

«Пасічники – люди особливі, люди добрі , люди лагідні. Хочу подякувати кожному з вас, то приїхав сьогодні на ярмарок, а житомирянам та гостям міста бажаю отримати максимум задоволення від сьогоднішнього дійства», - сказав він під час відкриття ярмарки.

Також голова обласної ради зазначив, що  за  статистичними даними, наші житомирські бджолярі найуспішніші в Україні, адже кожна восьма тонна українського меду збирається саме з пасік нашої області.

За інформацією департаменту  агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації усі бджологосподарства регіону виробляють до 8 тисяч тонн меду на рік. Житомирщина є лідером з виробництва меду та різноманітної продукції бджільництва.

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА інформує, що середня продуктивність пасік на Житомирщині – 41 кг солодкої продукції з бджолородини. Натомість по Україні цей показник не вищий за 24 кг.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2