У МІнрегіоні відбулась нарада щодо підготовки до Другого Форуму регіонів України та Білорусі

6Голова обласної ради Володимир Ширма взяв участь у засіданні робочої групи з питань підготовки до проведення Другого Форуму регіонів України та Білорусі, яке відбулось 19 серпня в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проводив засідання Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за участі голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, представників міністерств та ряду облдержадміністрацій.

У ході наради директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Віктор Градівський поінформував про напрацювання щодо проведення заходу, які є на даний час. Щодо питань,  які знаходяться поза межею компетенції місцевої влади,  - Геннадій Зубко надав відповідні доручення профільним міністерствам.

«Форум є міждержавним заходом за участі перших осіб обох держав, тож наразі усі зусилля мають бути направлені на якісну та вчасну підготовку до нього», - зазначив Володимир Ширма під час наради.

Нагадаємо, Другий Форум регіонів України та Білорусі відбудеться 3-4 жовтня у місті Житомир. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Форум відвідає Президент України Володимир Зеленський, також свою участь у заході підтвердив Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Наступне засідання робочої групи відбудеться 3 вересня.

2

2

2

2

2

2

2

2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2