Голова обласної ради проінспектував будівництво футбольного поля у Житомирському ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей

02Як триває будівництво футбольного поля у комунальному закладі «Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей», 5 вересня проінспектував голова обласної ради Володимир Ширма.

На футбольному полі, що будується за державною програмою у співфінансуванні з обласним бюджетом, займатимуться учні, які навчаються на спортивному відділенні.

На реконструкцію з улаштування футбольного поля зі штучним покриттям виділено понад 6,6 млн грн з державного бюджету та більше 8,2 млн грн – з обласного бюджету.

Наразі на об’єкті виконано такі роботи: зроблено основу поля; встановлюється дренажна система, оскільки грунт болотистий; готується щебенева засипка. Як розповів представник підрядної організації, до кінця жовтня планується влаштувати штучний газон. Також футбольне поле буде оснащено глядацькими трибунами та підсобними приміщеннями.

Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, цей проєкт є дуже важливий для розвитку спортивної інфраструктури у місті, для спортивного виховання наших дітей, для популяризації здорового способу життя серед наших громадян та для підвищення  престижності нашого навчального комунального закладу.

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2