У Житомирі представили нового очільника поліції Житомирщини

04Нового керівника Головного управління Національної поліції  в Житомирській області 10 вересня представив особовому складу голова Нацполіції України Сергій Князєв.

Наказом керівництва Національної поліції України на цю посаду призначено полковника поліції Сергія Крупєя, який до цього обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Участь у представленні нового керівника правоохоронного органу взяли голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Наталія Остапченко, заступники керівників прокуратури області та УСБУ області.

Як зазначив під час представлення Сергій Князєв, у першу чергу ви всі маєте зрозуміти, що поліція має чути суспільство, допомагати суспільству.

«Багато років поліція була озброєним органом виконавчої влади, і вела себе відповідно. Але зараз українська поліція – це сервісна служба, яка повинна охороняти наших громадян. Це її прямий обов’язок. Кожен керівник на своєму робочому місці повинен розуміти, що оцінка його діяльності базується на трьох принципах. Перший – рівень довіри населення особисто до вас як до керівника. Другий – рівень довіри особового складу особисто до вас. І тільки третій – це стан протидії злочинності. Ці чинники є найважливішими в роботі поліції», - звернувся до новопризначеного керівника Сергій Князєв.

Своєю чергою голова обласної ради Володимир Ширма подякував попередньому керівнику за роботу та пообіцяв підтримку новому очільнику від депутатського корпусу.

«За останні кілька років поліція Житомирщини змінилась і це неможливо не помітити, зросла й довіра населення на наших поліцейських. І до цього доклав зусилля попередній керівник. Як обласна рада, депутати, ми завжди підтримували поліцію Житомирщини, і будемо й надалі надавати підтримку у межах можливостей. Але надіюсь, що й поліцейські чесно та сумлінно виконуватимуть свої обов’язки та служитимуть на благо людей і держави. Бажаю новому керівнику і усім правоохоронцям з гідністю нести високе звання «поліцейського», і щоби ви з гордістю говорили – «Я – офіцер поліції», - сказав Володимир Ширма.

Варто додати, що новопризначений керівник Сергій Крупєй розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1995 році. Він пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника  ГУ НП в Житомирській області. На цій посаді полковник поліції ніс службу з серпня 2017 року.

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2