Профільні комісії обговорили стан автомобільних доріг та погодили звернення до вищих органів влади

01Депутати обласної ради 12 вересня, готуючись до 26-ї чергової сесії, провели засідання двох постійних комісій -  з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів і з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Під час засідання «екологічної» комісії депутати опрацювали кілька звернень Державної служби геології та надр України, які стосуються погодження надання товариствам спеціальних дозволів на користування надрами.

Також профільна комісія погодила звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення жителів с. Осикове Бердичівського району питною водою.  У зверненні наголошується на тому, що вода в криницях зазначеного населеного пункту не відповідає гігієнічним нормативам і у 2007 році частково профінансовано проєкт «Капітальний  ремонт  мережі  водопостачання в с. Осиково Бердичівського р-ну» на суму 150 тис. грн. Проте цих коштів вистачило, щоби розпочати капітальний ремонт водопроводу, а для завершення робіт потрібно ще 550 тис. грн. Тому депутатський корпус обласної ради звертається з проханням виділити з державного бюджету кошти на ці роботи.

Підтримали депутати й звернення директора санаторію «Дениші» щодо виділення 300 тис. грн на модернізацію очисних споруд комунального закладу.

На засіданні іншої комісії депутати погодили внесення змін у Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на поточний рік, а також обговорили низку питань, що стосуються автомобільних доріг області.

Зокрема, заслухали та взяли до відома інформацію управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації про стан автомобільних доріг та проведення ремонтних робіт у Житомирській області.

За словами в.о. начальника управління Валерія Ясинецького, загальна мережа автомобільних доріг загального користування складає 8,5 тис. км, з них 1,6 тис. км – це дороги державного значення, що перебувають на балансі Служби автомобільних доріг, решта – дороги місцевого значення, які передано на баланс облдержадміністрації, а також налічується ще 11 тис. км комунальних доріг.

«На поточний рік на ремонт та утримання доріг місцевого значення передбачено понад 775 млн грн, з минулого року ще залишились невикористаними 75 млн грн. Цього року виконано капітальних та поточних ремонтів автомобільних доріг на суму понад 151 млн грн, ліквідовано 400 тис. кв.м. ямковості. Наразі відбуваються торги на ремонті роботи по 18 об’єктах», - поінформував депутатів фахівець профільного управління.

Усього обидві профільні комісії, у роботі яких  взяли участь перший заступник та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко і Максим Вілівчук, розглянули майже два десятки питань.  

Нагадаємо, що на 17 вересня запланована 26-а чергова сесія обласної ради.

03

03

03

03

0303

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2