Володимир Ширма привітав лісівників з професійним святом

01Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком 13 вересня привітав лісівників з професійним святом. Урочисте зібрання з нагоди Дня працівників лісу, яке цього року відзначається 15 вересня, відбулось в обласному управління лісового та мисливського господарства.

Вітаючи лісівників, очільник депутатського корпусу зазначив: «За лісом ми завжди бачимо нелегку працю працівників лісу. У нашому краї ліс — це один із головних природних ресурсів. Ми вдячні вам, що даруєте нам це природнє диво, яке щодня оберігаєте, лікуєте, примножуєте. Разом з тим лісове господарство — це й виробнича галузь, адже ліс дає можливість розвивати бізнес, наповнювати місцеві бюджети, приносити користь громаді. Усі ви любите ліс по-справжньому, а це запорука успіху вашого прекрасного колективу».

Довідково. День працівника лісу — професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України, яке відзначається щорічно у третю неділю вересня. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівника лісу» від 28 серпня 1993 р. До встановлення Дня працівників целюлозно-паперової промисловості День працівника лісу був професійним святом, зокрема, працівників і целюлозно-паперової промисловості.

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2