Володимир Ширма завітав у Коростень на Міжнародний фестиваль дерунів

12У Коростені 14 вересня тисячі людей поринули в українські традиції та древлянську самобутність, відчули смак неперевершених поліських смаколиків на ХІ Міжнародному фестивалі дерунів. Завітали на «дерунярське» свято й голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Цього року фестиваль проходить під девізом «Перевершимо себе» - у кількості учасників, у гостинності і смакоті, толерантності і культурі, гастрономічному колориті.

На фестивалі коростенські господині, представники сусідніх районів Житомирщини, кухарі з різних регіонів та інших країн демонструють своє мистецтво приготування дерунів та різних страв з картоплі. Всі бажаючі можуть проголосувати за найсмачніший дерун, який їм сподобається найбільше.

Як і кожен рік, у центрі уваги - міський голова Володимир Москаленко, який проводить майстер-клас із приготування дерунів від мера за власним рецептом.

  • Посмакував «мерського» деруна й голова обласної ради Володимир Ширма та відзначив, що «мер Коростеня започаткував гарну традицію – проведення такого фестивалю. Щорічно в цю пору року Коростень стає своєрідною «меккою»  для поціновувачів дерунів, а їх випікання власноруч самим міським головою - це вже «родзинка» фестивалю, що створює гарний настрій усім відвідувачам свята, і на цей майстер-клас чекають всі, на нього їдуть звідусіль».

Під час фестивалю дерунів проводяться різноманітні конкурси, виступи народних фольклорних та творчих колективів, древлянське триборство, танцювально-розважальна програма.

Цього року гості та учасники фестивалю долучились до акції «Зробимо Україну чистою – я частина України. Фестиваль без пластику».

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2